![](https://uzhkh-irpin.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/119927487_1588931157959573_17319332360967573_n.jpg)
Увага! З сьогоднішнього дня проводиться заповнення внутрішньобудинкових систем теплопостачання багатоквартирних будинків.Задля попередження виникнення аварійних ситуацій (затоплення власних або сусідніх квартир) забороняється проведення власниками квартир ремонтних робіт на мережах, у тому числі з відключення приладів опалення.У разі виникнення витоків звертатися до аварійної служби за телефоном (04597) 63-005 (цілодобово)