Щодо істерії навколо діяльності інтернет-провайдерів

КП “Управління житлово-комунального господарства “Ірпінь” прийняло рішення розставити крапки щодо діяльності інтернет-провайдерів в Ірпені.
Наше комунальне підприємство не цікавить назва провайдера чи те, хто за ним стоїть.
Проте, нас цікавили, цікавлять і буде цікавити наступне:
1. Працівники усіх провайдерів інтернету необережно експлуатують дахи будинків, завдаючи їм значних пошкоджень. У результаті монтажу обладнання деяких провайдерів, ремонти дахів часто обходяться громаді Ірпеня до півмільйона гривень!
2. Співробітники інтернет-провайдерів без погодження з балансоутримувачами виламують двері технічних приміщень, зривають замки дверей, які ведуть на дахи. Тобто, вони чомусь вирішили, що компанія-провайдер може приймати рішення замість жителів будинків.
3. Провайдери розводять свої мережі по місту без отримання технічних умов. Після цього всередині та ззовні наших будинків звисають так звані “соплі” з проводів. Для розведення комунікацій, провайдери виключно на власний розсуд роблять отвори у стінах будинків.
4. Інтернет-провайдери – це надприбуткові компанії: попри мінімальну конкуренцію та велику кількість споживачів вони фактично є монополістами. Проте, міський бюджет від діяльності цих компаній отримує копійки.
5. При цьому провайдери знищують ремонт у під’їздах міста, самовільно користуються технічними приміщеннями, без дозволів прокладають свої кабелі по електричним опорам (частина яких належить КП “УЖКГ “ІРПІНЬ”).
Ми не дозволимо політизувати питання безпардонного ставлення провайдерів до майна громади Ірпеня і протягом найближчого часу змусимо недобросовісних підприємств навести порядок з їх обладнанням, яке руйнує майно міста. Виключень не буде для жодного варварского провайдера. Дякуємо за розуміння!